MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 5875373
nr 587 5373
Fåtölj
40-tal
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 juni 2009
kl 18:00:43
7/6 00:05:00
250 kr
8/6 13:28:31